Aktualności

Informujemy, że od dnia 19 kwietnia 2021 roku przedszkole funkcjonuje w systemie stacjonarnym.

Drodzy Rodzice,

informujemy, iż w związku z przedłużeniem obowiązujących obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa, nasze przedszkole pozostaje zamknięte do 18 kwietnia 2021 r.

Drodzy Rodzice,

od 1 września kontynuujemy przedszkolne zajęcia, wracając tym samych do zajęć dydaktycznych w budynku przedszkola w godzinach od 7.00 do 17.00 przestrzegając wewnętrznych procedur bezpieczeństwa naszego przedszkola.

Szanowni Rodzice !

Informuję, że uzyskaliśmy pozytywną opinię Powiatowej  Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Lublinie dotyczącą procedur przedszkolnych stworzonych na czas zagrożenia epidemicznego.

W związku z tym od 25  maja 2020r  Przedszkole  Dwujęzyczne Mały Europejczyk  wznawia działalność stacjonarną i będzie funkcjonowało zgodnie z zatwierdzonymi procedurami w reżimie sanitarnym.