malyeuropejczyk.edu.pl

Kadra przedszkola

Beata Kowalska

dyrektor przedszkola

Nauczyciel języka angielskiego, studia podyplomowe „Organizacja i zarządzanie oświatą”

Sprawuję nadzór pedagogiczny, koordynuję realizację autorskiego programu edukacji dwujęzycznej „Learning by doing”, którego celem jest przyswajanie przez dzieci języka angielskiego w sposób naturalny, podczas zabawy i wykonywania codziennych czynności.

Dbam nie tylko o sferę edukacyjną przedszkolaków ale przede wszystkim o zaspokojenie ich potrzeb emocjonalnych.
Dokładam wszelkich starań, aby nasze przedszkole było miejscem, gdzie dzieci czują się bezpieczne, szczęśliwe i kochane.

 

Agnieszka Śmietanka

dyrektor ds. administracyjnych

Absolwentka UMCS. Z przedszkolem związana od 2011 roku.

Odpowiada za finanse i wszelkie sprawy administracyjne związane z funkcjonowaniem placówki. Posiada zdolności organizatorskie, jest sumienna i systematyczna w swoich działaniach i zawsze uśmiechnięta.

 Kocha dzieci i w razie potrzeby chętnie służy pomocą w opiece nad nimi. 

Malwina Kaczyńska

 wicedyrektor ds. dydaktycznych, wychowawca grupy 2

Absolwentka UMCS na kierunku Pedagogika specjalna oraz studiów podyplomowych z zakresu Pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnejz elementami terapii pedagogicznej. Moją pasją jest praca z dziećmi i możliwość przekazywania im wiedzy o świecie. Staram się, żeby nauka była przyjemnością i zabawą. Ogromnym przywilejem jest możliwość wspierania dzieci w wielkich i małych sukcesach dnia codziennego.

Karolina Podkościelny

opiekun grupy 2

Jestem studentką na kierunku Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Posiadam certyfikat Asystenta Nauczyciela Przedszkola. Uzyskałam go, aby podjąć pracę w przedszkolu jeszcze przed ukończeniem  wyższych studiów magisterskich. 

Od najmłodszych lat moim marzeniem była praca z dziećmi. Poprzez pracę w przedszkolu nie tylko spełniam swoje marzenia, ale także mogę rozwijać się zawodowo. Przebywanie z dziećmi sprawia mi wiele radości i codziennie przynosi nowe doświadczenia. Jako opiekun grupy staram się, aby dzieci czuły się ze mną przede wszystkim bezpiecznie, jak i swobodnie.

 

 

Barbara Żabińska

wychowawca gr 1

Absolwentka UMCS, kierunek Pedagogika Przedszkolna. Uwielbiam obserwować jak dzieci osiągają nowe umiejętności i stają się coraz bardziej samodzielne. Bardzo ważne jest dla mnie to, aby dzieci czuły we mnie wsparcie i by wiedziały, że mogą na mnie liczyć w każdej sytuacji. Prywatnie jestem mamą 4 dzieci, a moim hobby jest pieczenie słodkości i tworzenie tortów artystycznych.

Paulina Koksanowicz

psycholog, asystent na-la grupy 1

Jestem absolwentką WSEI w Lublinie, kierunek psychologia. Jestem mamą dwojga dzieci i dlatego praca w przedszkolu sprawia mi przyjemność i daje dużą satysfakcję. Najważniejsze jest dla mnie, aby dzieci miały do mnie zaufanie a ja postaram się, aby przychodziły do przedszkola z uśmiechem. Każdą wolną chwilę poświęcam na zabawę z dziećmi.

Agata Pazura-Roczon

wychowawca grupy 3

Ukończyłam Państwowe Liceum Muzyczne w Lublinie, a także studia na kierunkach Animator i Menedżer Kultury oraz Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna z Elementami Terapii Pedagogicznej na UMCS w Lublinie. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi jako opiekunka w żłobku oraz jako nauczyciel przedszkola. Podziwiam dziecięcą szczerość, optymizm oraz niespożyte siły energii. Chciałabym, aby dzieci w przedszkolu czuły się bezpieczne, ważne i mogły rozwijać swoje umiejętności. Prywatnie jestem mamą dwojga nastolatków. Uwielbiam górskie wycieczki.

Paulina Mróz

pedagog specjalny, nauczyciel wspomagający grupy 3

Ukończyłam studia magisterskie NA UMCS na kierunku Pedagogika specjalna. Uwielbiam pracę z dziećmi, do której podchodzę z uśmiechem każdego dnia, by każdy podopieczny czuł, że ma we mnie wsparcie. Prywatnie wolny czas najchętniej spędzam na spacerach.

 

Dominika Pytka

wychowawca grupy 4

Jestem absolwentką Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, na kierunku Pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej z terapią pedagogiczną. Praca z dziećmi przynosi mi dużą satysfakcję, co sprawia, że tak naprawdę jest ona moim hobby. Wolny czas lubię spędzać na aktywnym wypoczynku, a także czytaniu książek.

Natalia Biała

opiekun grupy 4

Jestem studentką pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej.

Od zawsze kontakt z dziećmi sprawiał mi wiele radości. Dzięki pracy w przedszkolu zdobywam wiedzę, a także doświadczenie. W pracy zależy mi na uśmiechu przedszkolaków, a przede wszystkim na tym, aby każde dziecko czuło się przy mnie bezpieczne, szczęśliwe i radosne.

Aleksandra Krzywanowska

nauczyciel języka angielskiego

Ukończyłam studia  magisterskie na Wydziale Filologicznym UMCS  w Lublinie oraz studia podyplomowe na kierunku Język angielski w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej.

Na swoich zajęciach stawiam przede wszystkim na dobrą zabawę oraz aktywność ruchową. Prywatnie wolny czas poświęcam moim córkom oraz czytaniu książek. 

Anna Augustowska

pomoc nauczyciela 

Pani Ania pełni funkcję pomocy nauczyciela od początku istnienia naszego przedszkola, tj. 2011 roku. Jest zawsze uśmiechnięta i chętna do pomocy. Jej energia i optymizm sprawiają, że uwielbiają ją wszystkie przedszkolaki. 

 

 

Barbara Paździor

pomoc nauczyciela

Pani Basia jest osobą pogodną, sumienną i zorganizowaną. Dba o porządek w naszym przedszkolu i uśmiech każdego przedszkolaka. 

Patryk Lipski

instruktor pływania

Ukończyłem AWF Warszawa – filia w Białej Podlaskiej. Od młodości sport jest moją pasją, dlatego też postanowiłem związać z nim swoją przyszłość. Posiadam specjalizacje instruktorskie z piłki ręcznej, koszykówki, piłki siatkowej oraz pływania. Jestem również ratownikiem WOPR. W wolnych chwilach lubię aktywnie spędzać czas, m.in. wyjeżdżam na wycieczki rowerowe lub pływam.

Anna Biegalska

instruktorka baletu

instruktorka baletu

Michał Lemieszek

instruktor tańca

 

instruktor tańca

Sebastian Batorski

instruktor karate

 

instruktor karate

Roman Śmietanka

konserwator

 konserwator 

Panie: Jadzia, Agata, Monika i Sylwia

Pracownicy kuchnii

Pyszne posiłki w przedszkolnej kuchni przygotowują nasze wspaniałe Panie.

Aleksandra Jakóbczyk

nauczyciel j. angielskiego 

urlop wychowawczy

 

Jestem absolwentką kierunku Pedagogika na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej i kierunku Filologia angielska na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim.

Pracując jako anglistka w Przedszkolu Dwujęzycznym Mały Europejczyk oraz Dwujęzycznej Szkole Podstawowej Europejczyk łączę zamiłowanie do pracy z dziećmi oraz zainteresowanie językiem angielskim i kulturą krajów anglojęzycznych.

W swojej pracy staram się realizować treści nauczania poprzez metody i formy zajęć, które wykorzystują naturalną ciekawość i aktywność dziecka. Dzięki temu proces nauczania jest efektywny, a dla samych uczniów nie jest przykrym obowiązkiem, lecz świetną zabawą.

Patrycja Mazurkiewicz

urlop macierzyński

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej, logopeda.

Jestem absolwentką Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie na kierunku filologia polska ze specjalnością logopedyczną oraz pedagogiki ze specjalnością wczesnoszkolną i przedszkolną. Wierzę, że praca z dziećmi ma charakter dwustronny, bo tak jak dorośli przekazują najmłodszym wiedzę o otaczającym świecie i wartościach, tak i dziecko może nauczyć dorosłych co najmniej trzech rzeczy: „cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się ze wszystkich sił tego, czego się pragnie”.

Aleksandra Wnuk

urlop macierzyński

Absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej im. Janusza Korczaka w Warszawie na kierunku pedagogika przedszkola i wczesnoszkolna.

Praca z dziećmi jest moją pasją. Od najmłodszych lat chciałam pracować z dziećmi, kształcić ich i wprowadzać  w świat szeroko rozumianej wiedzy.

 W wolnych chwilach biegam, spaceruje, wędruję i jeżdżę na rowerze.