,,Od malucha po starszaka wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka”

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka, ustanowiony 20 września przez Sejm RP – to dzień przypominający, jak ważną rolę pełni w życiu dziecka przedszkole. Z tej okazji nasze przedszkolaki uczestniczyły w animacjach przygotowanych specjalnie przez wychowawczynie grup. Były to zabawy, gry i tańce integracyjne przy muzyce oraz nietypowe, wesołe konkurencje sprawdzające umiejętności dzieci, np. segregowanie nasionek, taniec z butelką, slalom z kuleczką na łyżce, rozpakowywanie czekolady w rękawicach kuchennych czy tworzenie mumii z ….papieru toaletowego. Jednak najwięcej radości sprawiło dzieciom Kino Bambino z prawdziwym popcornem i bajką oraz słodkie upominki.

Kochane przedszkolaczki, życzymy wam, aby każdy dzień spędzony w przedszkolu był wielką i niezapomnianą przygodą. Niech spełnią się wasze marzenia!