Święta tuż, tuż… czas więc na pieczenie pierników.

W związku ze zbliżającymi się Świętami  Bożego Narodzenia dzieci robiły pierniczki. Od razu po śniadaniu, przedszkolaki z ogromnym zapałem przystąpiły do pracy – dodawały składniki, ugniatały ciasto, wykrawały ciasteczka. Efektem  naszej pracy były pełne blaszki pierniczków. Po upieczeniu ciasteczek dzieci zabrały się za ich dekorowanie. Miały do dyspozycji różne kolorowe i bardzo słodkie posypki, a także kolorowe lukrowe pisaki do malowania ciastek. Przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem, i cierpliwością zdobiły swoje pierniki, powstawały prawdziwe dzieła sztuki. Zabawy i podjadania było  co nie miara, ale warto było bo teraz mamy prezent dla naszych gości, czyli Rodziców, których zaprosimy na nasze bożonarodzeniowe przedstawienie i będziemy mogli im podarować własnoręcznie wykonane pierniki.