Play, learn and grow with us!

KOMUNIKAT DYREKTORA PRZEDSZKOLA

Szanowni Państwo,
Zgodnie z rozporządzeniem MEN w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 wydłużony został okres zawieszenia zajęć w szkołach, przedszkolach i innych placówkach oświatowych do 10 kwietnia 2020 r.  Wielkanocna przerwa świąteczna zaplanowana jest do wtorku 14 kwietnia.
W związku z powyższym  informujemy, że Przedszkole Dwujęzyczne Mały Europejczyk będzie zamknięte do 14 kwietnia 2020 r. Dalsze decyzje będą podejmowane stosownie do sytuacji związanej z epidemią.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Rodziców podjęliśmy stosowne decyzje organizacyjne. Prosimy także o współpracę z naszą kadrą, co mamy nadzieję ułatwi Rodzicom jak i naszym Przedszkolakom przetrwanie trudnych czasów. Dziękujemy za wszelkie uwagi kierowane bezpośrednio do nas.

Pozostając w dyspozycji,
Dyrektor Przedszkola Dwujęzycznego Mały Europejczyk,